Antigenní test COVID-19 sliny, nos 1ks v balení

> Univerzální antigenní rychlotest na detekci Covid-19 ze vzorku slin nebo výtěru nosu na bázi koloidního zlata. Je určen k rychlé a spolehlivé detekci Covid-19 z hrčních hlenů (sputa) a slin nebo výtěru z nosu. Pomáhá při diagnostice ve firmách, na úřadech, školách, ale i pro soukromé účely k odlišení virózy či ch... více
Běžná cena: 153  (-14%)
131 Kč bez DPH
Skladem
131 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry
Diskuse

Antigenní test COVID-19 sliny, nos 1ks v balení

>

Univerzální antigenní rychlotest na detekci Covid-19 ze vzorku slin nebo výtěru nosu na bázi koloidního zlata. Je určen k rychlé a spolehlivé detekci Covid-19 z hrčních hlenů (sputa) a slin nebo výtěru z nosu. Pomáhá při diagnostice ve firmách, na úřadech, školách, ale i pro soukromé účely k odlišení virózy či chřipky od onemocnění Covid-19.

Testy i distributor jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví pro uvádění zdravotnických prostředků na trh ČR. Testy proplácí pojišťovny - Platí pro výrobce antigenních testů, pro které vydalo ministerstvo výjimku podle §4 odst.8 nařízení vlády č.56/2015Sb. Dle MPO nemusíte testy kupovat pouze u registrovaných firem, ale stačí využít schválené testy (značka, typ, výrobce) MZČR.

- kvalitní detekce koronaviru Covid-19 ve vzorcích výplachu dutiny ústní a sputa nebo výtěru z nosu či nosohltanu
- rychlá detekce – výsledek do 15 ti minut
- vysoká přesnost a účinnost 98,1%
- určeno pro profesionální i domácí použití
- velmi vhodné pro testování dětí

Imunochromatický membránový test,který používá vysoce citlivé monoklonální protilátky k detekci nukleokapsidového proteinu ze SARS-CoV-2 ve vzorku sputa / slin nebo výtěru z nosu či nosohltanu. Tento rychlý antigenní test poskytuje výsledky během několika minut při vysoké úrovni spolehlivosti až 98,1 %. Aby tato spolehlivost fungovala je nutné provést test správně.
CO JE POTŘEBA DODRŽET:
1.Pro dosažení maximální přesnosti je důležité zakašlat a vytáhnout hlen k detekci z oblasti krku, tam se nachází největší množství virů, ve slinách je přítomna menší koncentrace virů, nebo získat nosní hlen výtěrem nosu.
2.Zásadní je také dobře rozpustit vzorek získaných hlenů v detekčním roztoku pufru. Tento produkt je určen pouze pro rychlou orientační a pomocnou diagnostiku virových infekcí COVID-19. Konečná klinická diagnóza by měla brát v úvahu také faktory, jako jsou příznaky a výsledky dalších testů založených na jiných způsobech detekce.
3.Negativní výsledek naznačuje, že virová nálož v testovaném vzorku je pod detekční mezí tohoto produktu. Nelze ovšem zcela vyloučit možnost virové infekce pacienta.
4.Pozitivní výsledek naznačuje, že testovaný vzorek má virovou nálož vyšší než je detekční mez tohoto produktu. Intenzita barvy testovacího proužku však nemusí odpovídat závažnosti infekce nebo progresi onemocnění pacienta, jedná se o kvalitativní test.

Interpretace výsledků:
Do 15 minut obdržíte výsledek. Po 30 minutách se již výsledek považuje za nepřesný a neplatný.
Pozitivní (+): Proužek T i C se objeví do 15 minut.
Negativní (-): Proužek C se objeví, zatímco proužek T se neobjeví.

Obsah: 1 ks
Země původu: Čína

BIO
0
BEZLEPKOVE
0
COSMEBIO
0
Ekocert
0
DIA
0
RAW
0
Vegan
0
Vegetarian
0
Demeter
0
GMO
0

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

Antigenní test COVID-19 sliny, nos 1ks v balení

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Zdravá výživa VITA
Palackého 131
738 01 Frýdek - Místek
Česká republika
IČO: 07289243
DIČ: CZ07289243
Čeština
cz
Slovak
sk