15.-21. 07. DOVOLENÁ. Objednávky běží 24/7
Poslední expedice 12.07.2024
Nevyřízené začneme expedovat od 22.07.2024

cs-CZ
Čeština
cart
Košík
menu

Co je BOLERO


Bolero je originální a široce použitelný nealkoholický nápoj ve formě sypkého prášku, který se jednoduše jen rozmíchá ve vodě. Můžeš tak nahradit kupované ochucené sycené nápoje za různé příchutě nápojů. U nás najdeš velké množství příchutí těchto nápojů. Nápoje Bolero byly vyrobeny bez umělých barviv, dochucovadel nebo konzervačních látek.

Bolero je vhodné pro celou rodinu, sportovce nebo při různých dietách a stylech stravování, jako je třeba LowCarb apod..

Návod u 9 gramového sáčku říká, že je potřeba ho smíchat s 1,5 l vody. Dle zkušenosti ale doporučujeme ředit s větším množstvím. Z jednoho sáčku tak připravíte až 4 l nápoje, který nebude moc sladký a bude mnohem chutnější. Cena výsledného nápoje tak vyjde na jednotky korun.

TIPY, kde všude je možné Bolero použít

Bolero je nápoj v prášku který je:


Doporučení: Bolero výrazně sladí a ochucuje, proto ho míchejte naopak. Vodu nalijeme do džbánu a Bolero opatrně přisypeme a zamícháme. Vyzkoušíme a jakmile docílíme ideální sladkosti nápoje, Bolero již nepřidáváme.

 

 

Časté dotazy:

Otázka: Bolero obsahuje Stévii. Zanechává takovou tu nepříjemnou pachuť v ústech, jak je u Stévie známo?
Odpověď: Ne! Sladidla jsou složena tak skvěle, že Stévie nezanechává pachuť. Bolero si tak může dopřát i ten, který Stévii nemá rád.

Otázka: Obsahuje Bolero sacharidy / cukr / lepek / laktózu?
Odpověď: Bolero nápoje neobsahují cukr, sacharidy, lepek, laktózu, umělá barviva a konzervanty. Mohou je pít jak lidé při LowCarb, Keto stravě nebo diabetici.

Otázka: Obsahuje Bolero umělá barviva / příchutě?
Odpověď: Všechna Bolero jsou vyrobena pouze z přírodních příchutí a barviv.

Otázka: Mohou naše produkty pít těhotné ženy?
Odpověď: Ano! Bolero obsahuje přírodní složky a je vhodné k pití těhotným i kojícím ženám. Kromě Bolero Energy , který se nedoporučuje kvůli obsahu kofeinu.

Otázka: Mohou děti Bolero pít?
Odpověď: Ano! Stejně jako v případě těhotných žen obsahuje Bolero pouze přírodní složky a je vhodné k pití pro děti. Kromě Bolero Energy, který se nedoporučuje pro děti kvůli obsahu kofeinu.

Otázka: Škodí vaše výrobky vašemu zdraví?
Odpověď: Naše produkty prošly řadou testů a byly schváleny pro trh, jsou schváleny GIS Všechny přísady v BOLERO nepůsobí na člověka negativně ani při užívání pár sáčků denně.

Nápoje v prášku BOLERO jsou novou dimenzí hydratace.

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.