cs-CZ
Čeština
cart
Košík
menu

Co je BOLEROBolero je originální a široce použitelný nealkoholický nápoj ve formě sypkého prášku, který se jednoduše jen rozmíchá ve vodě. Můžeš tak nahradit kupované ochucené sycené nápoje za různé příchutě nápojů. U nás najdeš velké množství příchutí těchto nápojů. Nápoje Bolero byly vyrobeny bez umělých barviv, dochucovadel nebo konzervačních látek.

Bolero je vhodné pro celou rodinu, pro diabetiky, sportovce nebo při různých dietách a stylech stravování, jako je třeba LowCarb apod..

Ikdyž návod říká, že obsah sáčku je na 1,5 litru nápoje, klidně z jednoho sáčku připravíte 4 litry i více, které nebudou tak sladké a budou chutnější. Cena jednoho litru výsledného nápoje tak vyjde na jednotky korun.

TIPY, kde všude se dá Bolero použít

 

Bolero je nápoj v prášku který je:


Doporučení: Bolero výrazně sladí a ochucuje, proto ho míchejte naopak. Např., vodu nalijeme do džbánu a Bolero opatrně přisypáváme a mícháme. Jakmile docílíme ideálně sladkého nápoje, Bolero již nepřidáváme.

 

 

Časté dotazy:

Otázka: Bolero obsahuje Stévii. Zanechává takovou tu nepříjemnou pachuť v ústech, jak je u Stévie známo?
Odpověď: Ne! Sladidla jsou složena tak skvěle, že Stévie nezanechává pachuť. Bolero si tak může dopřát i ten, který Stévii nemá rád.

Otázka: Obsahuje Bolero sacharidy / cukr / lepek / laktózu?
Odpověď: Bolero nápoje neobsahují cukr, sacharidy, lepek, laktózu, umělá barviva a konzervanty. Mohou je pít jak lidé při LowCarb, Keto stravě nebo diabetici.

Otázka: Obsahuje Bolero umělá barviva / příchutě?
Odpověď: Všechna Bolero jsou vyrobena pouze z přírodních příchutí a barviv.

Otázka: Mohou naše produkty pít těhotné ženy?
Odpověď: Ano! Bolero obsahuje přírodní složky a je vhodné k pití těhotným i kojícím ženám. Kromě Bolero Energy , který se nedoporučuje kvůli obsahu kofeinu.

Otázka: Mohou děti Bolero pít?
Odpověď: Ano! Stejně jako v případě těhotných žen obsahuje Bolero pouze přírodní složky a je vhodné k pití pro děti. Kromě Bolero Energy, který se nedoporučuje pro děti kvůli obsahu kofeinu.

Otázka: Škodí vaše výrobky vašemu zdraví?
Odpověď: Naše produkty prošly řadou testů a byly schváleny pro trh, jsou schváleny GIS Všechny přísady v BOLERO nepůsobí na člověka negativně ani při užívání pár sáčků denně.

Nápoje v prášku BOLERO jsou novou dimenzí hydratace.

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.